Are you looking for a challenge?
Met de groei van de organisatie is er behoefte ontstaan aan een:
Sales Manager Automation
Wil jij werken in een jonge dynamische organisatie, heb jij interesse in robotisering, talent voor het verkopen van apparatuur en applicaties en ben je toe aan een volgende stap in je carrière? Dan hebben wij misschien wel de vacature voor jou!
De functie:
Als Sales Manager Automation ben je verantwoordelijk voor de verkoop van apparatuur, applicaties en onderhoudscontracten. Je bent een kei in het vergroten van het klantenbestand en het uitbouwen van bestaande relaties. Onze klanten bevinden zich voornamelijk in Europa en soms ook daarbuiten. Reizen is zodoende een onderdeel van je functie. Verder ben je onder meer verantwoordelijk voor het ontwikkelen van visie en strategie, en samen met jouw collega’s van Sales Consumables voor de verdere groei van het verkoop team.
Verdere verantwoordelijkheden zijn o.a.
- Lead Finding;
- Samenwerking waarborgen met collega’s van Sales Consumables, Service en Applicatie, Marketing en Administratie;
- Analyseren van markten, trends signaleren, deze in kaart brengen, omzetten naar sales strategieën en relaties daarover informeren;
- Begeleiden en coachen van het sales team;
- Verbeteren van het functioneren van het team;
- Verbeteren van de verkooptechnieken van het team.
Vereisten
Om succesvol te zijn heb je minimaal HBO werk- en denkniveau, een technische achtergrond en vergaande interesse in (laboratorium) automatiseringsprocessen. Je communicatieve vaardigheden zijn groot en je hebt een hands-on mentaliteit. Verdere vereisten:
- Je bent in bezit van rijbewijs B en bent bereid om te reizen;
- Je werkt gestructureerd en accuraat en kunt goed plannen en organiseren;
- Je beschikt over een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk;
- Je hebt leidinggevende ervaring of bezit deze kwaliteiten;
- Je bent gewend om te werken met ERP systemen (wij werken zelf met AFAS;
- Je hebt een sterk ontwikkeld empathisch vermogen om ‘de vinger op de zere plek’ te leggen;
- Je bent een relatie-bouwer.
Wij bieden:
- Een prettige en dynamische werkomgeving met leuke collega’s;
- Een marktconform salaris;
- Bonussysteem;
- Leaseauto;
- Laptop, mobiele telefoon;
- Een mogelijkheid om gebruik te maken van onze fitnessruimte.
Wie zijn wij?
GC biotech, gevestigd in Waddinxveen, is een onafhankelijke leverancier van laboratorium automatisering. De nadruk ligt op verkoop van robotics, randapparatuur, applicaties, software, kits en reagentia. Deze worden ontwikkeld met als uiteindelijke doel het vereenvoudigen, versnellen en verbeteren van Life Sciences onderzoek. Hierbij speelt onze wetenschappelijke kennis een belangrijke rol. Als partner voor onze klanten sluiten we naadloos aan op hun wensen en behoeften, met als resultaat een optimaal functionerende automatisering. Onze medewerkers zorgen voor de hoofdingrediënten: kwaliteit en vertrouwen.
Geïnteresseerd?
Wil jij deze rol fulltime vervullen in onze organisatie of wil je meer weten over deze vacature? Neem dan contact op met ons (tel: +31 (0) 182 22 33 00) en vraag naar Richard de Winter of stuur een e-mail naar e.risiglione@gcbiotech.com.
Meer weten over onze organisatie, neem dan een kijkje op onze website: www.gcbiotech.com